O mnie

image

Karolina Galijewska

Fizjoterapeuta z wykształcenia i pasji

Jestem fizjoterapeutą z wykształcenia oraz pasji. W roku 2008 rozpoczęłam swoje doświadczenia zawodowe jako technik masażysta. Nieprzerwanie kontynuowałam zdobywanie wiedzy oraz umiejętności z zakresu fizjoterapii, gdzie momentem przełomowym było ukończenie studiów wyższych w roku 2014 zdobywając tytuł magistra.

Wspierając dzieci oraz dorosłych poprzez rehabilitację i widząc rezultaty osiągniętych wyników pracy wiedziałam, że słusznie wybieram. Jeszcze bardziej utwierdza oraz motywuje mnie to, aby szkolić się uczestnicząc w kursach i warsztatach.

Moje ulubione motto, które odzwierciedla sposób pracy z pacjentem to: „ w zdrowym ciele, zdrowych duch” stąd też zainteresowanie terapiami holistycznymi takimi jak: terapia czaszkowo – krzyżowa, terapia wisceralna czy Polarity.

Wiem jak bardzo ważne we współpracy z drugim człowiekiem jest indywidualne podejście oraz odpowiednio dobrany program rehabilitacyjny zgodny z możliwościami i potrzebami fizycznymi oraz psychicznymi.

image

Moja metodyka

Przede wszystkim zależy mi na budowaniu świadomości , że pracując w ciele możemy uruchomić niesamowite zasoby zdrowia w szerokim znaczeniu nie tylko fizycznym, ale psychicznym oraz emocjonalnym.

Jak to na medyka przystało jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia poprzez regularną aktywność fizyczną oraz równowagę mentalną. Często praktykuję to w wolnym czasie w otoczeniu natury.

image
Chętnie pomogę rozwiązać Twój problem

Skontaktuj się ze mną